Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası:

FUNTASBİG, ziyaretçilerine daha güvenli bir alışveriş ortamı yaratmak amacıyla, aşağıda belirtilen güvenlik ve gizlilik kurallarına uymayı taahhüt eder:

Satış sırasında sizden alınan tüm kişisel bilgileriniz (isim, mail adresi, telefon numaraları, teslimat adresi gibi) hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

FUNTASBİG web sitesinden ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz banka güvencesindedir, Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletir ve işlem sonucunu müşteriye bildirilir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmaz. Online satış işlemi kapsamında kullanılan kredi kart bilgilerine FUNTASBİG `in dahi erişimi mümkün değildir.


FUNTASBİG, internet üzerinden alışverişlerde güvenli alışveriş sertifikasına (SSL) sahiptir. Müşteri bilgilerinin güvenliği Global Sign'nın güvencesi altındadır.

Teslimat Şartları:

FUNTASBİG , Siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmasına teslim eder. ( Bankaya yapılan ödemelerde, bankaya yapılan havale veya eft onaylandıktan sonra geçerlidir.)
Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, savaş,istila, ihtilal, ,iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunamama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması gibi) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişiklik gösterebilir.

Siparişinizi resimli bir kimlik göstererek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğin tam ve sağlam olduğundan emin olunuz. Ürününüz eksik veya hasarlı ise lütfen kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz.

Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz adreste bulunan kişiye teslim edilmektedir.

Ürün teslimi ile ilgili sorunlarınızı iletisim@funtasbig.com.tr adresine yazabilir veya telefonla bilgi alabilirsiniz.

Siparişi verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

Teslimat adresi olarak "internet cafe", herhangi bir kahvehane","kargo şirketlerinin şube adresleri" veya herhangi bir umuma açık alan" belirtilmiş ise sipariş iptal edilecek ve bu adreslere teslimat yapılmayacaktır.

İade:

Almış olduğunuz ürünleri 7 iş günü içerisinde bize ticari değerini korumak şartı ile iade edebilirsiniz.

Eksik ürün gönderimi ve hasarlı ürün gönderimi gibi durumlarda, size taahhüt ettiğimiz hizmeti tam olarak yerine getiremediğimiz için sipariş verdiğiniz ürün veya ürünlerin iadesini talep edebilirsiniz. Bu durumda isterseniz ürün yenisi ile değiştirilecek veya yapmış olduğunuz ödeme şekline bağlı olarak, havale yapmış olduğunuz hesabına ya da kredi kartı hesabınıza para iadesi yapılacaktır.

 
    ana sayfa     |     site ağacı     |     iletişim     |     biz kimiz     |     müşteri hizmetleri     |     üye girişi     |
copyright © 2010 funtasbig her hakkı saklıdır.
Funtasbig   Benim Hayatım Benim Hikayem
         
E-Posta:
 
Şifre: